Partners

De volgende bedrijven leveren een extra bijdrage om er een unieke, sportieve happening van te maken.

GRATIS een veiligheidsrugzak aangeboden door de Veldsink Adviesgroep – Wageningen www.veldsink.nl

GRATIS een 2e pizza aangeboden door New York Pizza – Wageningen www.newyorkpizza.nl

GRATIS balpen aangeboden door Makelaar Ditters www.ditters.nl/makelaar/wageningen

GRATIS fruit en diploma aangeboden door Kinderopvang Wageningen www.kinderopvang-wageningen.nl

GRATIS fruit aangeboden door Bril 29 – Wageningen www.bril29.nl

GRATIS fruit bij de finish in het Torckpark, door Hoogvliet Supermarkt – Wageningen www.hoogvliet.com

GRATIS een verfrissing bij Restaurant Zout & Peper op het 5 Mei Plein. www.restaurantzoutenpeper.nl

 

Verenigingen, die op een passende wijze laten zien, wie zij zijn.

Beestenbus Ouwehands Dierenpark. www.ouwehand.nl

Scouting Die Wiltgraeff, kampvuur met marshmallows. www.scouting-wageningen.nl

SKV voetbalvereniging met diverse balspelen. www.skv-wageningen.nl

Waterscouting Musinga-Rijn Wageningen – Bennekom. www.musinga-rijn.nl

Bewonersvereniging Noordwest, leuke spelactiviteit langs het parcours.  www.wijwageningen.nl/bewonersvereniging-noordwest

Belevenissen & passages onderweg

De Hoge Born, met op woensdag een belevenismiddag op de Zorgboerderij en Boerderijwinkel www.dehogeborn.nl

Start punt Wageningen, een leuke en grappige quiz www.startpuntwageningen.nl

Friesland Campina, doe-activiteit met informatie over gezonde voeding www.frieslandcampina.com/nl/

Ik Zorg, plaatst 4 dagen de Obstakel brug www.ikzorg.care

Eleven Zeros, Mountainbike clinics voor kinderen en volwassenen www.elevenzero.nl www.zeroskills.nl

BalanceBuddy, een workshop gezonde traktaties www.balancebuddy.nu

Pony rijden met Simone

Passage de Wijngaard op de Wageningse Berg. www.wageningswijngoed.nl

Het Lexkesveer, de Rijn op en neer. Havenmeester van Wageningen www.wageningen.nl

 

Activiteiten vrijdag in het Torckpark

Tennisver. NVLTB www.nvltb.nl

Kanoverhuur Oost, kanoën in de stadsgracht www.kanoverhuuroost.nl

van Dijk, agrariër op de Wageningse Afweg met diverse knuffeldieren.

Sportservice Wageningen, div. opblaasbare speeltoestellen www.sportservice-wageningen.nl

Solidez Wageningen, meerdere opblaasbare Spelattributen www.solidez.nl

Startpunt Wageningen, een leuke en grappige quiz en GRATIS op de foto bij de finish. www.startpuntwageningen.nl